FS2004

Flight simulator, Lock on и останати симулации.
Flight simulator, Lock on and other flying simulators.
Post Reply
User avatar
AlexGreat
Пилот на Су-25
Пилот на Су-25
Posts: 12090
Joined: 05 Mar 2009, 22:18
Contact:

Post by AlexGreat »

Има еден тука продава пиратерија...
а чек...која е најдобра сега ФС Х или 2004? кажете ми ги разликите..сакам со вас мрежно да летам,
Svi ruski ratni ciljevi biće ostvareni, ali postepeno. Pošto se postepeno i menjaju.
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Post by Bobo »

Фс2004 е ок.Јас летам на неа секој ден мрежно.За фсх е потребна појака конфигурација на компјутер.ФСХ има многу детали мн по добра графика...другото е се исто.Кај се наоѓа тој за да ја земам фсх јас?
User avatar
AlexGreat
Пилот на Су-25
Пилот на Су-25
Posts: 12090
Joined: 05 Mar 2009, 22:18
Contact:

Post by AlexGreat »

Ама Хрватска јас живеам бе брат. :lol:
Svi ruski ratni ciljevi biće ostvareni, ali postepeno. Pošto se postepeno i menjaju.
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Post by Bobo »

Уште ја чекам ФСХ од Некој...
User avatar
AlexGreat
Пилот на Су-25
Пилот на Су-25
Posts: 12090
Joined: 05 Mar 2009, 22:18
Contact:

Post by AlexGreat »

што не идеш да ја купиш бе бро?
Svi ruski ratni ciljevi biće ostvareni, ali postepeno. Pošto se postepeno i menjaju.
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Post by Bobo »

Bro ja nema po prodavnici nigde :S
User avatar
zdravkin2000
Едриличар
Едриличар
Posts: 229
Joined: 02 Dec 2007, 20:00
Contact:

Post by zdravkin2000 »

Bobo ja ima vo Veles 200 denari a jas go imam jas tolku go kupiv koga ispadna ke kontaktirame i i ke ja dobies inace se 2 dvd cedinja se okolu 14-15 giga.

pozdrav zdravkin
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Post by Bobo »

Ne me vodi patot do Veles :S Ubavo si imase porano skysoft kaj mene u zgrada... :D
User avatar
MIKI-basshunter
Спортски пилот
Спортски пилот
Posts: 339
Joined: 06 Nov 2007, 20:30
Location: Велес
Contact:

Post by MIKI-basshunter »

ајде пиши ми пп, ќе се договориме како да ја добиеш...
-"You can do anything, but not everything."
-"No bastard ever won a war by dying for his country. He won it by making the other poor dumb bastard die for his country."
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Post by Bobo »

Друже јас сум од Ск...Ако можеш некако по пошта да ми ја пратиш па кога ке се видиме ке се частиме пивце (: ул.11Октомври 2-3-2
User avatar
MIKI-basshunter
Спортски пилот
Спортски пилот
Posts: 339
Joined: 06 Nov 2007, 20:30
Location: Велес
Contact:

Post by MIKI-basshunter »

aj пиши ми на мсн: basshuntermiki@yahoo.com
ќе се договориме, оти можда и деновиве ќе идам ск...
-"You can do anything, but not everything."
-"No bastard ever won a war by dying for his country. He won it by making the other poor dumb bastard die for his country."
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Post by Bobo »

Sea letame...ako ima nekoj ajde (:
MK SU-25
Морнарички пилот
Морнарички пилот
Posts: 973
Joined: 09 Feb 2009, 21:57
Contact:

Post by MK SU-25 »

Еве јас :lol: Кажи ми ај-пи?
MK SU-25
Морнарички пилот
Морнарички пилот
Posts: 973
Joined: 09 Feb 2009, 21:57
Contact:

Post by MK SU-25 »

Еве нешто од денешниот лет :lol:

Image
User avatar
cyber fulkrum
Спортски пилот
Спортски пилот
Posts: 341
Joined: 01 Oct 2006, 02:42
Location: Belgrad
Contact:

Post by cyber fulkrum »

AlexGreat wrote:Има еден тука продава пиратерија...
Stvarno,ko bi reko?

A gde ti popunjavas svoj hangar?
[img]http://www.imagesforme.com/upload/333cb403.gif[/img]

http://otpisani.niceboard.com/index.htm
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Post by Bobo »

Bell 212

Image
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Post by Bobo »

Bell 212

Image
MK SU-25
Морнарички пилот
Морнарички пилот
Posts: 973
Joined: 09 Feb 2009, 21:57
Contact:

Post by MK SU-25 »

Бобо, каде си го паркирал белов? :lol:
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Post by Bobo »

Z3-HHC At Princes Juliana

Image
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Post by Bobo »

Z3-HHC At Princes Juliana

Image
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest