FS2004

Flight simulator, Lock on и останати симулации.
Flight simulator, Lock on and other flying simulators.
Post Reply
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

FS2004

Post by Bobo »

Една молба :D Кој ја има FS2004 да ми ја позајми на сааат време да ја инсталирам дека на мојата едното DVD е изгребано фала :D
User avatar
Angel Arnaudov
Спортски пилот
Спортски пилот
Posts: 323
Joined: 10 Dec 2006, 22:59
Location: Orlando, Florida
Contact:

Re: FS2004

Post by Angel Arnaudov »

Bobo wrote:Една молба :D Кој ја има FS2004 да ми ја позајми на сааат време да ја инсталирам дека на мојата едното DVD е изгребано фала :D
od kaj si ti??
Flight Simulator Fan, Follow me on twitter: www.twitter.com/AngelArnaudov
User avatar
Miksi
Едриличар
Едриличар
Posts: 253
Joined: 13 Jul 2007, 08:22
Location: Skopje
Contact:

Post by Miksi »

јас ја имам
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Post by Bobo »

od sk...kaj moze da ja zeam?
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Post by Bobo »

Лета ли некој на fs2004?Сакате ли да се собереме да летаме над Мк некој ден...ке најдам активна multiplayer IP и ке се приклучиме на неа...
MK SU-25
Морнарички пилот
Морнарички пилот
Posts: 973
Joined: 09 Feb 2009, 21:57
Contact:

Post by MK SU-25 »

Јас летам...летово нон-стоп...сега ретко...инаку добра ти е идејава... :lol:

пс. а што најчесто леташ?
Amat Victoria Curam
User avatar
daniel-padobranac
Падобранец
Падобранец
Posts: 49
Joined: 03 Jul 2008, 22:09
Location: kumanovo
Contact:

Post by daniel-padobranac »

Ајде кој сака моземе да летаме и на FSX кој лета нека писе кога како ... ја летама ама у последно време немам со кој позз
I Believe I Can Fly
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Post by Bobo »

Ајде ке летаме на fs2004.Кога сакате тогаш.После ке ја ставам ИП која е 24/7 активна.Највеќе летам со белл 412ер и ретко со воени.
MK SU-25
Морнарички пилот
Морнарички пилот
Posts: 973
Joined: 09 Feb 2009, 21:57
Contact:

Post by MK SU-25 »

ќе летаме само јас не сум летал до сега преку интернет...
Amat Victoria Curam
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Post by Bobo »

88.80.222.47

Кога ке ја пуштиш играта идеш у Multyplayer и таму ке видиш и ке ја ја копираш оваа адреса горе десно у тоа

си бираш име и од кога ке се пуштиш оди на LWSK и летаме...ништо тешко и сложено

адд ме на мсн за да се дог ако сакаш
User avatar
EDRILICAR
Капетан на B747
Капетан на  B747
Posts: 806
Joined: 24 Jan 2007, 15:56
Location: Skopje, Republic of Macedonia
Contact:

Post by EDRILICAR »

racunajte me i mene za 2004
MK SU-25
Морнарички пилот
Морнарички пилот
Posts: 973
Joined: 09 Feb 2009, 21:57
Contact:

Post by MK SU-25 »

Ќе рачунаме и на тебе...јас и Бобо вчера летавме малку :lol: ...кој сака да се договори за летање нека ме адд-не на мсн...

Ајде, па да видиме гужва на македонското виртуелно небо... :lol:

Поздрав
Amat Victoria Curam
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Post by Bobo »

:D :D :D :D :D
User avatar
Angel Arnaudov
Спортски пилот
Спортски пилот
Posts: 323
Joined: 10 Dec 2006, 22:59
Location: Orlando, Florida
Contact:

Post by Angel Arnaudov »

i jas sum za...ako sakate vo nedela moze da napravime neshto...pozdrav
Flight Simulator Fan, Follow me on twitter: www.twitter.com/AngelArnaudov
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Post by Bobo »

66.31.204.229 letame sega na ovaa
User avatar
Angel Arnaudov
Спортски пилот
Спортски пилот
Posts: 323
Joined: 10 Dec 2006, 22:59
Location: Orlando, Florida
Contact:

Post by Angel Arnaudov »

Bobo wrote:66.31.204.229 letame sega na ovaa
preku vatsim ne letate?
Flight Simulator Fan, Follow me on twitter: www.twitter.com/AngelArnaudov
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Post by Bobo »

ne.tapa e toa i slozeno e mn
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9129
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Post by Bobo »

MK SU-25
Морнарички пилот
Морнарички пилот
Posts: 973
Joined: 09 Feb 2009, 21:57
Contact:

Post by MK SU-25 »

Bobo wrote:66.31.204.229 letame sega na ovaa
Бобо, од сега на оваа нон-стоп ќе летаме?
Amat Victoria Curam
User avatar
MiNER
Падобранец
Падобранец
Posts: 19
Joined: 20 Mar 2009, 21:48
Contact:

Post by MiNER »

абе јас некако ви се уклучив ама никој немат дајте да се договориме сите да напрајме едни летови така малце ? и дајте ми мсн двајцата фала однапред позз
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest