Spotters Day 2011 na LDZA

Сите интересни случувања поврзани со воздухопловството во светот.
Events and happenings in aviation in the world.
Post Reply
User avatar
Mikoyan
Едриличар
Едриличар
Posts: 228
Joined: 17 May 2008, 16:35
Contact:

Spotters Day 2011 na LDZA

Post by Mikoyan »

Poštovani zaljubljenici u civilno zrakoplovstvo,dragi spotteri...
Ovom prilikom vas obavještavam da će se 01.05.2011. u Zagrebu održati 1. Spotters Day u organizaciji zračne luke Zagreb,Hrvatskog zrakoplovnog foruma te
Hrvatske zrakoplovne revije Aerosvijet. Za sada imam info da će nam biti omogučeno izaći na stajanku,terasu a pod standardno je fotkati na uobičajenim spotterskim pozicijama uz ogradu aerodroma. Bit će pozvani i mediji koji će napraviti reportažu o spotterima. A tu sam mislio da vi spotteri iz Makedonije kažete svoja iskustva tj. kako kod vas nije moguće legalno fotografirati zrakoplove! Zanima me vaše mišljenje i da li ima zainteresiranih koji bi došli na ovaj događaj!

Evo i jedan prigodni video uradak od prošle godine...

http://www.youtube.com/watch?v=ic3BWtTdWhY" onclick="window.open(this.href);return false;

I reportaža koja je bila na državnoj televiziji...

http://www.youtube.com/watch?v=ghrr1o_ywEU" onclick="window.open(this.href);return false;
▪ Canon EOS 650D
▪ Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II
▪ Canon EF-S 70-200mm f/4 L USM
at times Canon lens EF 500mm 1:4.5 L & EF 300mm/2.8L USM!

Plane spotting is a great way of life. When you get the feeling you never wanna loose it.
Bobo
Капетан на Bell 412
Капетан на Bell 412
Posts: 9659
Joined: 26 Oct 2007, 21:16
Contact:

Re: Spotters Day 2011 na LDZA

Post by Bobo »

:bravo:
Ready to take photos!
User avatar
Trpkovski Vladimir
Капетан на SR-71 Blackbird
Капетан на SR-71 Blackbird
Posts: 6103
Joined: 17 Jan 2008, 19:22
Location: Tetovo
Contact:

Re: Spotters Day 2011 na LDZA

Post by Trpkovski Vladimir »

Па друштво, не е лошо да се организирате и неколкумина од Македонија да отидат таму, да се види дека и во Македонија има спотери. ;)
"Тонеме се подлабоко , моралот ни е на висина" - Извод од историскиот филм "Доброволци"
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests